Kodulehe ja e‑poe tegemine

Kodulehe tegemine ei pea olema keeruline protsess.
Aitan sinu kodulehe mõtted ja ideed teoks teha.
Kodulehti teen nii valmiskujunduse põhjale kui ka käsitsi erikujundustena.

Kodulehe ja e-poe tegemine
Piltide optimeerimine kodulehel

Piltide optimeerimine kodulehel

Suurte piltide kasutamine kodulehel mõjutab selle laadimise kiirust. Kuigi WordPress ja suurem osa teemadest suudavad pilte sobivasse suurusesse viia, siis kodulehele laetud originaal suuruses pildi fail jääb alles ja võtab veebiserveris asjatult ruumi.

read more…

Rating
"Olen Katinguga koos teinud 3 veebilehte ja soovitanud teda ka oma sõpradele. Minu jaoks on oluline usaldusväärsus ja korrektsus, iga küsimus saab kiire vastuse. Ingmar pakub häid võimalusi nii tehnilises kui visuaalses lahenduses. Ka veebilehe haldajana on Kating hea partner. Ja mis veel oluline - Ingmaril pole kunagi paha tuju, ta on kannatlik ja rõõmsameelne :)"

Hille, puiduklaster.ee

"Praeguseks oleme teinud juba koostöös kaks kodulehte ja olen tulemustega väga rahul. Koduleht sai valmis kokkulepitud ajaraamistikus ning üksi mure või probleem ei jäänud lahenduseta. Hinnapoliitika väga mõistlik ja konkreetne. Soovitan soojalt!!!"

Raul, koduilu.ee

"Väga soe ja sõbralik koostöö lasteaia kodulehe tegemisel. Kliendi soovidega väga arvestav ja vastutulelik ning leidis parimad lahendused. Soovitan kindlasti!"

Piia, pargihaldjas.ee

"Ootamatu üllatus! Väga tore, et märkad asju, mida tegelikult vaja ei ole ja mis otsekui võivad ohuks osutuda."

Tiina, woolart.ee

"Uue kodulehe tegemiseks alustasime sisu loomisest ja kujundusest. Soovisime, et tulemus oleks WordPress'is. Siin tuligi meile appi kogemustega Kating. Saime kodulehe üles paari nädalaga ja ja veel kuhjaga häid soovitusi pealekauba. Kordagi polnud vaja kohtuda ega tundide viisi arutada. Piisas meilivahetusest ja mõnest telefonikõnest. Aitäh meeldiva ja väga operatiivse koostöö eest!"

Kaisa, enk.ee