3 uut kodulehte

Kating OÜ poolt on valminud kolm uut lehekülge. Järgnevas artiklis kirjeldame antud lehekülgede omadusi.

Levis Eesti esinduse koduleht. Kodulehel on kasutatud enamasti Levis korporatsiooni poolt loodud visuaali.

Avalehel on kasutatud suuri piltide slaide, mis on sobitatud kodulehe üldise kujundusega. Samuti on avalehele lisatud Levis Facebooki link.

Toodete galeriina on kasutatud RocketTheme RokBox komponenti. Kaupluste asukohad on välja toodud Google Maps kaardirakendusel.

Kaasamine logoMTÜ Ruumiloojad poolt tellitud koduleht Kaasamine sisaldab materjale kaasava juhtimise teemadel ja erinevate meetodite kasutamist.

Avalehel on kuvatud slaididena erinevad kaasamise meetodid koos pildi ja kirjeldava tekstiga. Lisaks on avalehele toodud blogi stiilis uudiste moodul.

Kaasamise lehe pildigalerii on seotud Google Picasaweb albumiga. Tänu sellele on piltide haldamine kasutaja jaoks eriti mugav.

Koolitusele registreerimise lahendusena on kasutatud Fabrik vormi, mis saadab registreerijate andmed soovitud eposti aadressile.

Videode näitamine toimub kodulehel läbi Google Youtube kanali. See teeb lisaks mugavale vaatamisele kodulehel ka video leitavaks maailma populaarseimas videokeskkonnas Youtube.

Furanio logoUksi ja läbipääsusüsteeme pakkuva Furanio koduleht on ülesehitatud ettevõtte logo värvilahendustele.

Videode näitamine on lahendatud samuti läbi Youtube keskkonna. Lisaks on loodud eraldi Furanio Youtube kanal, kuhu on koondatud ettevõttega seotud videod.

Toodete pilte näidatakse RocketTheme RokBox komponendi abil. Hinnaküsimisel on kasutatud Fabrik vormi ja ettevõtte asukohta näidatakse Google Maps kaardirakendusel.

Furanio kontakti all on kasutusel QR kood, mis sisaldab ettevõtte infot. QR koodi saab lugeda läbi erinevate seadmete (telefonid, tahvelarvutid jt.), mis kasutavad fotokaamerat. Kontakti all on kasutatud ka Skype ikooni, mis näitab automaatselt, et kas Skype kasutaja on hetkel kättesaadav või mitte.

Kõikide eelpool nimetatud kodulehtede puhul on kasutatud RocketTheme kvaliteetseid kujundusi.