Kodulehe hooldus

Vabastan sind kodulehe uuendamise vaevast ja teen selle sinu eest ära. Uuendan ning hooldan regulaarselt kodulehte.

Kodulehe uuendamine on vajalik peamiselt turvalisuse parandamiseks. Uuendamata kodulehel võidakse ära kasutadata tekkinud turvaauke ning kodulehe hilisem taastamine on kulukas ning tülikas.

Pakett sisaldab

Uuendamine

WordPressi ja kasutatavate pluginate regulaarne uuendamine tagab kodulehe turvalisuse ning toimivuse. Enamasti toimuvad kodulehtede pahavara ründed uuendamata tarkvarast.

Tavaliselt paigaldan vajalikud uuendused 24 tunni jooksul.

Varukoopiad

Kord nädalas teen sinu kodulehest varukoopia. Kui kodulehte tabab suurem probleem, siis saab vajadusel varasema versiooni taastada.

Pahavara kontroll

Kodulehel käivitub regulaarselt pahavara kontroll ning teavitab koheselt võimalikust ründest või pahavara avastamisest. Samuti teavitatakse tehnilistest probleemidest, mis võivad kodulehte ohustada.

Kodulehe analüüs

Kodulehel kasutatavate pluginate analüüs. Üleliigsete pluginate eemaldamine või asendamine kvaliteetsematega.

~

HTTPS

Kui kodulehel puudub krüpteeritud andmevahetus ehk HTTPS aadress, siis lisan ning seadistan selle. HTTPS aadressi kasutamine suurendab kodulehe turvalisust ning parandab otsingumootorist leitavust.

PHP

Kui koduleht võimaldab, siis teen vajalikud PHP versiooni uuendused. Uuem PHP versioon parandab kodulehe kiirust ning turvalisust.

Google Analytics

Google Analytics on number 1 kodulehe statistika kogumise vahend. Kui kodulehel pole Google Analytics seadistatud, siis teen vajalikud seadistused ning aitan võtta kasutusele Google Analytics’i.

Google Search Console

Google Search Console on keskkond, mille kaudu Google monitoorib lehte ning indekseerib seda otsngumootori jaoks. Lisan kodulehe Google Search Console keskkonda.

Raportid

Kord kuus saadan kodulehel tehtud tööde raporti. Lisaks tehtud töödele sisaldab igakuine raport näiteks ka kodulehe külastatavuse statistikat.
U

Esmane optimeerimine

Kodulehe SEO seadistamine. Tiitlite ja kirjelduste korrastamine lehtedel. Sitemapi genereerimine ja lisamine Google Search Console keskkonda.

Selge kommunikatsioon

Selge kommuni­katsioon

Vastan ning tegutsen professionaalselt tekkivate kodulehe küsimuste osas. Minu jaoks on oluline kliendi rahulolu ning tema kodulehe toimivus.