Google Apps uudised #1

Pakume ettevõtetele Google rakenduste (Apps) juurutamist ja arendamist. Kuna tegemist on keskkondadega, mis ajaga pidevalt kaasas käivad, siis alustan olulisemate ja põnevate Google Apps uudiste edastamist. Põnevat lugemist ja head avastamist:

Uuenenud Google Docs kõigile kättesaadav

Täiendati dokumendi ja tabelarvutus programme, mis on nüüd kiiremad ja rohkemate võimalustega. Dokumendi programmis on näha reaalajas dokumendi redigeerijaid ja uue dokumendi importimine on veel parema kvaliteediga. Tabelarvutus programm on kiirem, sisaldab valemite muutmise akent, rakku “auto-complete” ja palju muud.

Vaata rohkem faili tüüpe otse internetilehitsejast

Gmailis on praegu võimalik vaadata .pdf, .ppt ja .tiff tüüpi faile otse, ilma arvutisse laadimata. Nüüd on lisatud neile lisaks veel ka .doc ja .docx failitüübid. Seda formaati failidel on Gmaili manuse järel link “Vaata” (“View”).

Vormindatud Gmaili signatuur

Juba mõnda aega on olnud võimalus lisada Gmailis mailide saatmise signatuur (allkiri) lihttekstina. Nüüd on võimalus vormindada signatur oma soovi järgi, lisada erinevaid fonte, muuta fondi suurust ja värvi, lisada linke ja pilte. Lisada saab ka signatuuri igale saatjale eraldi. Seda kõike saab teha Gmaili seadetes – Üldine/Allkiri.

allkiri

Kui tunned huvi oma organisatsioonis või ettevõttes hakata kasutama Google rakendusi, siis võta ühendust (5046502, ingmar@kating.ee). Selgitame välja teile sobiva rakenduse (-d).