Google Apps uudised #2

Vanavanematega video ühendus

Paljud inimesed kasutavad tänapäeval erinevaid kaugsuhtlusvahendeid (vestlused, häälvestlused, videovestlused jne.). Sellised kanalid on asendamatud pikkade vahemaade tagant ja reisimisel. Kuid on üks grupp inimesi, kes soovivad ehk kõige rohkem oma perekonnaga ühendust pidada ja nende käekäigu kohta uudiseid kuulda – vanavanemad.

Paraku on aga kaasaegsed suhtluskanalid sedavõrd arenenud, et vananvanemad kipuvad sellest maha jääma ja kipuvad kasutama kulukaid tavatelefoni võimalusi. On valminud mugavad juhendmaterjalid, mis lihtsustavad ja õpetavad meie esivanematel võtta kasutusele tänapäevane videovestlus.

Lisaks sellele õpetlikule videole on saadaval ka prinditav juhend, kus on kõik vajalik materjal videovestluse pidamise jaoks olemas.

Kasutage seda võimalust ja tooge oma esivanemad perekonnaga suhtlema!

Failide lohistamine Gmailis

Google on lisanud Gmailile failide lohistamise võimaluse. Faile saab emaili lisada lihtsal lohistamise teel. Selleks on vaja avada kaust kus lisatav fail asub ja lohistada see emaili manuse alasse.

Lisaks mugavale faili lisamise viisile on võimalik sarnasel viisil ka fail salvestada oma arvutisse. Kõik Google Chrome kasutajad saavad mailis oleva faili lohistada oma arvutis soovitud kausta. Lihtsalt kliki failil ja hoia ning lohista!

drag attachment3

Los Angeles linnavalitsus võttis kasutusele Google Apps’i

Juba mõni aeg tagasi tuli uudiseid, et Los Angelese linnavalitsus ja selle allüksused on liitunud Google Apps lahendusega.

Nüüd aga hääletas linnavolikogu üksmeelselt lõplikult Google Apps’i liikumise poolt. Senini kasutas neil ligi 10000 töötajat Google teenuseid, millega loodetakse Los Angelese maksumaksjatelt säästa rohkem kui 5,5 miljonit dollarit.

Paari kuu jooksul peaksid olema aga kõik 30000 linnavalitsuse töötajat liitunud Google Apps’iga, sealhulgas 13000 Los Angelese politseiametniku ja teiste julgeoleku ametniku. Senini on kõik edusammud olnud positiivsed ja projekt kulgenud edukalt.

Vaadake kuidas on läinud teistel ettevõtetel ja asutustel Googles.

Pakume ettevõtetele Google rakenduste (Apps) juurutamist ja arendamist. Kui tunned huvi oma organisatsioonis või ettevõttes hakata kasutama Google rakendusi, siis võta ühendust (5046502, ingmar@kating.ee). Selgitame välja teile sobiva rakenduse (-d).