Google emaili postkast ettevõtetele

18 juuli 2011

Google Apps ettevõtetele mõeldud teenuste kasutamisel on peamiseks tooteks emaili postkast. Turvaline ja mugav kirjade haldamine, mis on pealegi eesti keelne.

Google Apps on 1-10 kasutajakontole TASUTA!

Ettevõtetel on võimalus registreerida oma domeen ja võtta kasutusele domeenipõhised emaili aadressid (näiteks ingmar@kating.ee).

Postkasti maht üle 7500MB on piisav, et ei peaks vähemalt mõni aasta kirjade kustutamise peale mõtlema. Hiljem saab kasutada arhiveerimise lahendust.

Ettevõtte jaoks saab seadistada ja kujundada postkasti vastavalt soovidele. Näiteks saab lisada päisesse oma logo.

Emaili postkastiga on integreeritud kontaktide haldus, kus saab hallata kogu ettevõtte kontakte. Kontaktide baasi saab sünkroniseerida mugavalt oma mobiiltelefoniga. Selliselt on tagatud ka näteks mobiili kadumisel kontaktide taastamine.

Postkastil on seadistavavad kõik võimalused, mida ühe kaasaegse lahenduse puhul vaja peaks minema:
oluliste kirjade märkimine – saad lisada tärni sinu jaoks oluliste kirjade ette ja hiljem nendega edasi tegeleda;
märguanded uute vestluste ja kirjade kohta – uute kirjade saabumisel näidatakse sinu töölaual märguannet;
emaili allkiri – võimaldab lisada väljuvate kirjade lõppu soovitud alkirja ja/või pilti;
puhkusevastaja – saadab sissetulevatele kirjadele automaatse vastuse. Puhkusevastajas on võimalik määrata alguse ja lõpu aeg;
ja palju muud – Google poolt lisatakse ja täiendatakse pidevalt postkasti haldust uute võimalustega.

Kõikidele nendele võimalustele on postkast ühilduv mobiiliplatvormidega, mis tähendab seda, et kirju ja kontakte saab lugeda ning hallata ilma arvutit avamata otse mobiilist. Seda võimalust kasutama hakates avastad peagi, kui mugav ja lihtne see kõik on.

Ei maksa aga unustada selle lahenduse kõige suuremat eelist – turvalisus. Kui sa praegu laed kirjad oma arvutisse ja loed neid sealt, siis arvuti riknemisel või kadumisel on suur risk, et jääd oma ettevõtte jaoks vajalikust infost ilma. Google lahendus on internetipõhine, mis tähendab seda, et pääsed kirjadele ligi suvalisest kohast ja suvalise seadme tagant.

Kui sul tekkis huvi antud lahenduse vasti, siis aitan meeleldi teie ettevõtet.