Jälgi mind Facebookis
Kui sinu kodulehel on WordPress või mõni kasutatav plugin uuendamata, siis tuleks kodulehe uendamine võimalikult kiiresti ära teha. Kui sa aga ei tunne end kodulehe uuendamisel kindlalt või ei soovi sellega pidevalt tegeleda, siis pakun WordPressi kodulehtede uuendamise ja monitoorimise lahendust.
Kodulehe haldus - varukoopiate tegemine

Varukoopiate tegemine

Kord nädalas tehakse sinu kodulehest varukoopia. Kui kodulehte tabab suurem probleem, siis saab vajadusel mõne minutiga varasema versiooni taastada.

Kodulehe haldus - kodulehe uuendamine

Kodulehe uuendamine

WordPressi ja kasutatavate pluginate regulaarne uuendamine tagab kodulehe turvalisuse ning toimivuse. Enamasti põhjustatakse kodulehtede pahavara ründeid uuendamata tarkvarast.

Kodulehe haldus - pahavara skanneerimine

Pahavara skanneerimine

Veebiturvalisuse liider Sucuri.net pahavara skanner käivitud kord päevas ja tuvastab suurem osa pahavara, spämmiroboteid, kodulehe vigasid, andmebaasi probleeme ja koodi anomaaliaid.

Kodulehe haldus - katkised lingid

Katkiste linkide tuvastamine

Kodulehel olevad katkised lingid mõjutavad otseselt Google otsingumootorist leitavust. Katkiste linkide monitooring tuvastab tuvastab kõik sinu kodulehel olevad katkised lingid ning teavitab neist.

Kodulehe haldus - raporteerimine

Raporteerimine

Kord kuus saadetakse kodulehel tehtud tööde kohta raport. Lisaks tehtud töödele sisaldab igakuine raport ka kodulehe külastatavuse statistikat.

Kui sinu jaoks on oluline kodulehe turvalisus ning igapäevane hooldus, siis saad seda hea hinna –
39€/aastas (hind sisaldab käibemaksu).

Jaga oma kodulehe aadressi ning ma annan teada, kas see kasutab kõige uuemat WordPressi versiooni.