Koduleht = Joomla + VirtueMart + WordPress

Valminud leheküljel mugul.ee on kasutatud populaarseid võimalusi erinevate lahenduste puhul. Koduleht on tehtud Joomla platvormile, blogi mootoriks on WordPress ja e-pood on üles ehitatud VirtueMart põhjale.

Kuna mugul.ee üheks peamiseks tegevusalaks on ka fotograafia, siis piltide ja albumite näitamisel on kasutatud PhocaCallery komponenti. Sellel komponendil on olemas kõik vajalikud võimalused piltide haldamiseks kodulehel. Üheks suurepäraseks lahenduseks on vesipildi (logo) automaatne lisamine piltidele.

Leheküljel on kasutatud Google veebifonte. Veebifondid annavad võimaluse kasutada lisaks standardsetele fontidele märksa huvitavamaid kirjastiile. Näiteks artikli pealkirjades on kasutatud Raleway fonti. Google web fonts keskkond täieneb pidevalt uute ja huvitavate fontidega.

Mugul.ee kodulehel on toodete soetamiseks e-pood. E-poe lahendusena on kasutatud Joomlaga hästi ühilduvat VirtueMart’i. E-pood on kujundatud lehekülje üldisele disainile vastavaks. VirtueMart laialdased võimalused lubavad kasutada kõiki vajalikke e-poe lahendusi.

Kuna enne kodulehe valmimist kasutas tellija juba blogi, mis oli loodud WordPressis, siis saigi kodulehele blogi üle toodud. Koduleht ise on valmistatud Joomlas, kuid blogi jooksutab WordPress. Kasutajal jäi blogi pidamine täpselt samasuguseks nagu varem. Muutus ainult blogi aadress ja kujundus, mis sai ühtlustatud kodulehe enda kujundusega. Lisaks blogi postituste kommenteerimise võimalusele saab postitusi jagada ka erinevatesse kanalitesse (Facebook, Twitter, Gmail jt.).

Täpsustus! Ajad on läinud edasi ja mugul.ee kodulehel on nüüd e-pood tehtud Magento tarkvaraga.