Otsevestluse kasutamine kodulehel

Pakun kodulehtedele tawk.to otsevestluse keskkonda. Tegemist on väga mugava lahendusega, mille kasutamine on TASUTA.

Sõnumivahetuse kasutamine kodulehelOnline ja offline teated

Kodulehel saab külastaja vestelda nii onlines (võrgus olles) kui offlines. Offlines sõnumid edastatakse automaatselt soovitud e-posti aadressile.

Sõnumivahetuse kasutamine kodulehelMärguanded nii arvutis kui mobiilis

Saabunud sõnumi kohta ilmub arvuti ekraanile teavitus. Tänu nii Androidi kui iPhone appidele saab tellida teavitused ka otse mobiilile. Samuti saab mobiili kaudu kliendiga vestlust pidada.

Sõnumivahetuse kasutamine kodulehelMitme kasutaja tugi

Keskkonda saab kasutada mitu kasutajat. Kui ühel kasutajal pole hetkel võimalik kliendile vastata, siis vestluse saab üle võtta teine kasutaja.

Sõnumivahetuse kasutamine kodulehelVestluse ajalugu ja põhjalik statistika

Veebipõhise töölaua kaudu näeb kogu vestluse ajalugu ning põhjalikku statistikat. Pooleliolevaid vestlusi saab monitoorida ning toimunud vestlustest koostada raporteid.

Sõnumivahetuse kasutamine kodulehelEesti keele tugi ja paindlik kujunduse muutmine

Lisaks teistele enimkasutatavatele keeltele toetab moodul ka eesti keelt. Samuti saab piisavalt paindlikult muuta kodulehel oleva mooduli kujundust (alates värvide muutmisest kuni teksti ja mooduli asukoha muutmiseni).

Kõige selle juures on parim see, et lahenduse kasutamine on tasuta, pole kuu- ega aastatasu. Kui sa soovid oma kodulehel kasutajatega otse vestlema hakata, siis võta minuga ühendust ning ma teen vajalikud seadistused ning jagan juhendid kasutamiseks. Lahenduse kasutamiseks pole oluline kodulehe platvorm, see võib olla WordPress, Joomla vm.