Sündmuste lisamine Google kalendris lihtsamaks

Google ühtlustas Calendar (kalender) kujundust teiste Google Apps rakendustega sarnasemaks. Lihtsustatud on ka navigeerimist ja lisatud mõned uued funktsioonid.

Uuenenud korduste lisamise liides

Vana sündmustele korduse lisamise liides oli kohmakas ja võttis ekraanil liigselt palju ruumi. Nüüd näed ainult korduse kokkuvõtet sündmuse pealehel. Korduse lisamiseks pead panema linnukese “Repeat” kasti.

Uus vahend, mis aitab leida sündmusele sobivat aega

find a time

Sündmuse lisamisel on kuvatud uus aken Find a time. Selle kaudu on mugavam leida sündmusele vaba aeg. Kui sinu sõbrad või töökaaslased on sinule loa näha oma kalendrit, siis klõpsates sellel aknal näed oma sündmusi koos kutsutavate sündmustega ning saad leida ühise vaba aja, et broneerida uus sündmus. See peaks muutma sündmuste planeerimise lihtsamaks, kus on palju külalisi.

Muutused kalendri sisemuses

Kuna Google ja teiste tootjate tarkvarades kasutatavad tehnoloogiad pidevalt arenevad, on tehtud kalendri rakenduses struktuurilisi koodi muudatusi. Need muudatused on nähtavad ainult rakenduse sisemuses. Lisatud on uus mudel, kuidas esitatakse kalendri sündmus internetilehitsejale ja uus mehhanism, kuidas sündmused saaksid korralikult salvestatud. Erilist tähelepanu on pööratud tulemuslikkusele, järjepidevusele ja laiendatavusele. Lühiajalises perspektiivis paned loodetavasti tähele, et kalendri sündmuste leht avaneb kiiremini kui enne.