Uudisvood kontrolli alla

Hiljuti sai lisatud meie kodulehekülje ülemisse serva kaks ikooni – RSS ja uudiskiri. Tegemist on internetis surfaja ja uudiste tarbija jaoks vajalike ja mugavate võimalustega.

RSS võimaldab uudised koondada ühte keskkonda ja neid sealt operatiivselt tarbida. Uudiskirja tellijatel on võimalus uudised otse e-mailile tellida.

Miks ma sellest kirjutan? Kõigil kodulehekülgede arendajatel ja blogijatel on võimalik võtta kasutusele selline suurepärane vahend nagu Google FeedBurner. Tegemist on tootega, mille abil on võimaliik enamlevinud uudistekogujatele oma leheküljelt uudiseid ette sööta.

Kasutades uudiste tellimist e-mailile on võimalik hiljem välja võtta nimekiri e-maili aadressitest, kes sinu uudiseid loevad. Põhimõtteliselt on tegemist püsiklientidega, kelle e-maili aadresse sa nüüd omad. Antud listi saab tulevikus heasmõttes vajadusel kasutada.

FeedBurnerit on võimalik integreerida ka Twitteriga. Aktiveerides selle võimaluse, ilmuvad kodulehekülje või blogi postitused automaatselt Twitteris.

Kodulehekülje arendajad saavad FeedBurnerist populaarseimate RSS lugejate ikoone koos HTML koodiga. Lisades RSS lugeja koodi koduleheküljele kasutajad otse uudiseid lisada vastavasse lugejasse.

Meie kasutame kõikide oma klientide RSS voogude jälgimiseks Google FeedBurnerit.